رسانه تخصصی مستقل
جوانان ایران با سه خط روی پهلو در جام جهانی
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم ملی فوتبال جوانان ایران در رقابت های جام جهانی زیر 20 سال 2017 در کشور کره جنوبی از لباسی با ترکیب رنگ مشابه اما طرح متفاوت با لباس تیم ملی بزرگسالان استفاده می کند.

جوانان ایران در اولین مسابقه خود با پیراهن یقه هفت در زمینه سفید همراه با سه خط هم رنگ زمینه در پهلوها به میدان رفتند. این پیراهن مدل "Tiro 17" از سری لباس های تیمی آماده آدیداس است که پارچه های با بافت توری در قسمت پشتی شانه ها و بخش های راه راه بر روی آستین ها در قالب تکنولوژی "climacool" به کار رفته است.

شورت سفید با جزئیات سفید که از مدل "Squadra 17" پوشاک تیمی آدیداس انتخاب شده به همراه جوراب های سفید با سه خط قرمز ترکیب لباس جدید تیم ملی جوانان ایران در رقابت های جام جهانی زیر 20 سال کره جنوبی 2017 را کامل می کند.

البته با توجه به اینکه لوگوی آدیداس تنها جزء غیر سفید بر روی پیراهن و شورت است، انتظار می رفت که همچون تیم ملی بزرگسالان از جوراب های یکدست سفید برای این مجموعه لباس استفاده شود که در این مورد خاص کمی بدسلیقگی رخ داده است.

تصاویر بیشتر از لباس اول تیم ملی فوتبال جوانان زیر 20 سال ایران در رقابت های جام جهانی 2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس اول هوفنهایم برای فصل 18-2017
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال هوفنهایم آلمان برای فصل 18-2017 توسط لوتو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در بدنه اصلی با یک گرافیک خاص زیگزاگی ریز که از سرمه ای در بالا به آبی در پایین می رسد ارائه شده است. یقه، آستین ها و نوار لبه آستین یکدست به رنگ سرمه ای هستند و خطوط قائمه سفید در دو طرف یقه به چشم می آیند.

شورت و جوراب های آبی با جزئیات سرمه ای و سفید ترکیب لباس جدید هوفنهایم برای فصل جدید بوندسلیگا را کامل می کند. هوفنهایم اولین بار در دیدار هفته پایانی بوندسلیگا در فصل جاری مقابل آگسبورگ لباس جدید را به تن کرد.

تصاویر بیشتر از لباس اول هوفنهایم برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس اول کریستال پالاس برای فصل 18-2017
شنبه 30 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال کریستال پالاس انگلستان برای فصل 18-2017 توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه متشکل از نوارهای راه راه عمودی به رنگ قرمز و آبی است. یقه زرد و نوارهای باریک قرمز در لبه آستین ها به همراه برش های زرد رنگ در بخش بیرونی نوار لبه آستین و لبه های کناری پایین دیگر جزئیات پیراهن جدید کریستال پالاس را تشکیل می دهد.

شورت آبی با جزئیات قرمز و زرد در لبه پایین آن به همراه جوراب های آبی با جزئیات قرمز و طلایی ترکیب لباس جدید کریستال پالاس برای فصل جدید لیگ برتر را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس اول کریستال پالاس برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس های چاپه کوئنزه برای فصل 18-2017
شنبه 30 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل که پس از حادثه سقوط هواپیمای حامل بازیکنان این تیم در کانون توجه اهالی فوتبال جهان قرار گرفت، برای فصل 18-2017 توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سبز همراه گرافیک های در هم تنیده به رنگ سبز تیره در قالب خطوط با ضخامت های مختلف و نوارهای زیگزاگی در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.

آستین ها، پهلوها و پشت پیراهن نیز یکدست به رنگ سبز است. یک لیبل محتوی عبارتی به زبان محلی به معنی "ما بیش از یازده نفر هستیم" که در داخل یقه چاپ شده است از دیگر جزئیات پیراهن اول جدید به شمار می رود.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه سفید با یک نوار پهن عمودی در وسط جلوی پیراهن به رنگ سبز لیمویی که در داخل آن سایه های هاشوری مورب هم به چشم می آید ارائه شده است.

یقه پیراهن به رنگ سفید و هم رنگ زمینه است و جزئیات سبز لیمویی در قالب نوارهای لبه بیرونی آستین ها، لبه پایین کناره های پیراهن و محدوده ای در پشت یقه به کار رفته است.

تصاویر بیشتر از پیراهن های اول و دوم چاپه کوئنزه برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس اول مونشن گلادباخ برای فصل 18-2017
جمعه 29 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال بروسیا مونشن گلادباخ برای فصل 18-2017 توسط برند ایتالیایی کاپا رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با یقه مشکی و سفید و قسمت های مشکی رنگ در پهلوها و نیمه پایینی آستین ها ارائه شده است. لوگوی باشگاه مونشن گلادباخ در اندازه بزرگ و همچنین چند رده از خطوط که در محدوده بالای جلوی پیراهن به شکل امباس حک شده به همراه عبارت "Fohlenelf" به معنی "کره اسب" در پشت یقه دیگر جزئیات پیراهن جدید را تشکیل می دهند.

شورت سفید با نوارهای مشکی در کناره ها به همراه جوراب های سفید با جزئیات مشکی ترکیب آخرین لباس مونشن گلادباخ تولید شده توسط کاپا را کامل می کند تا از دو فصل آینده پوما عهده دار تامین لباس این تیم آلمانی شود.

تصاویر بیشتر از لباس اول بروسیا مونشن گلادباخ برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic