رسانه تخصصی مستقل
نوروز 1396 مبارک
دوشنبه 30 اسفند 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - نوروز 1396 دومین نوروزی است که در کنار شما عزیزان هستیم و امیدواریم توانسته باشیم در سالی که گذشت رضایت شما را جلب کرده باشیم و در سال جدید نیز بتوانیم با رفع نواقص و کمبودها و همچنین افزایش گستره فعالیت های مرتبط با حوزه پوشاک ورزشی با بهره گیری از نظرات شما همراهان همیشگی تیم کیتز، گامی بلند به سمت اهداف مشترکمان برداریم.

برای یکایک شما عزیزان در سال 96 آرزوی سلامتی و بهروزی داریم. سال نو مبارک


توپ رقابت های MLS در فصل 2017
یکشنبه 29 اسفند 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - توپ جدید رقابت های لیگ حرفه ای آمریکا در فصل 2017 با عنوان "NATIVO" توسط آدیداس تامین کننده سراسری MLS ارائه شده است.

توپ جدید در زمینه سفید با یک فرم گرافیکی تلفیقی از پرچم کشورهای ایالات متحده آمریکا و کانادا در قالب پنل های X شکل روی توپ ارائه شده است. لوگوی تک رنگ MLS و امضای دان گاربر مسئول برگزاری رقابت های لیگ حرفه ای آمریکا از دیگر جزئیات توپ جدید است.

تصاویر بیشتر از توپ جدید رقابت های لیگ حرفه ای آمریکا برای فصل 2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

معرفی لباس تیم های MLS در فصل 2017 (سری هشتم-پایانی)
شنبه 28 اسفند 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - در قسمت پایانی معرفی لباس های تیم های لیگ حرفه ای آمریکا MLS به معرفی لباس تیم های کلمبوس کرو و تورنتو اف سی در فصل 2017 خواهیم پرداخت.

کلمبوس کرو

پیراهن اول جدید کلمبوس کرو در زمینه زرد با یقه هفت، سه خط روی شانه و نوارهای لبه آستین به رنگ مشکی ارائه شده است. فضای شطرنجی در پهلوها از دیگر جزئیات پیراهن جدید است. شورت و جوراب های زرد با جزئیات مشکی ترکیب لباس اول کلمبوس در فصل 2017 را کامل می کند.

پیراهن دوم مربوط به دو فصل گذشته بوده و در زمینه مشکی با پترن شطرنجی حرارتی براق به همراه یقه و نوارهای لبه آستین به رنگ زرد و مشکی و سه خط زرد روی شانه ارائه شده است. شورت و جوراب های مشکی با سه خط های زرد ترکیب لباس دوم کلمبوس کرو برای سال 2017 را کامل می کند.

 

تورنتو اف سی

پیراهن اول جدید در زمینه قرمز با نوارهای راه راه افقی به رنگی نزدیک به زمینه به همراه یقه هفت، سه خط روی شانه و محدوده آستین و پهلو به رنگ نوک مدادی و نوارهای قرمز در لبه آستین ارائه شده است. شورت و جوراب های قرمز با جزئیات مشکی ترکیب لباس اول جدید تورنتو اف سی در سال 2017 را کامل می کند.

پیراهن دوم بدون تغییر نسبت به فصل گذشته در زمینه سفید با یک نوار پهن قرمز و نوار آبی رنگ در بالای آن در جلوی پیراهن ارائه شده است. یقه هفت و سه خط آدیداس در پهلو به رنگ قرمز و نوارهای آبی و قرمز در لبه آستین ها دیگر جزئیات پیراهن دوم تورنتو اف سی را تشکیل می دهد. شورت آبی با سه خط قرمز در کناره ها به همراه جوراب های سفید با جزئیات قرمز و آبی ترکیب لباس دوم تورنتو برای فصل 2017 را کامل می کند.

تصاویر کامل مربوط به لباس های اول و دوم کلمبوس کرو و تورنتو اف سی برای فصل 2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس های اوکراین برای سال 2017
جمعه 27 اسفند 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال اوکراین برای سال 2017 توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه زرد با جزئیات آبی بر روی آستین ها، یقه و جلوی پهلوها ارائه شده است. یک پترن گرافیکی الهام گرفته از نقوش سنتی کشور اوکراین در قالب یک نوار در محدوده زیر لوگوی فدراسیون اوکراین و پهلوها نقش بسته است.

شورت زرد با نوار نقوش گرافیکی به رنگ آبی در کناره ها به همراه جوراب های زرد با آبی ترکیب لباس اول جدید اوکراین در سال 2017 را کامل می کند.

لباس دوم هم با طرح کاملا مشابه لباس اول و در رنگبندی قرینه لباس اول در زمینه آبی با جزئیات زرد ارائه شده است. تصاویر بیشتر از لباس های اول و دوم تیم ملی فوتبال اوکراین برای سال 2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

رده بندی برندها تا پایان هفته بیست و چهارم
جمعه 27 اسفند 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – در هفته بیست و چهارم لیگ برتر شاهد تغییر چشمگیری در امتیازات نبودیم و جایگاه برندها نسبت به هفته گذشته بدون تغییر ماند.

در این هفته استارت با 2 امتیاز پخش زنده تیم های تحت پوشش خود شرایط خاصی را تجربه کرد. مجید، آل اشپورت (آلشپرت) و یوسف جامه نیز به مانند چند هفته اخیر در رده های اول تا سوم قرار دارند.

رده بندی کامل برندها در پایان هفته بیست و چهارم لیگ برتر 96-95 را همراه با جزئیات بیشتر از طریق گزینه "رده بندی هفتگی برندهای لیگ برتر" در بنرهای سمت چپ سایت مشاهده نمایید.

 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic