رسانه تخصصی مستقل
لباس های ساوتهمپتون برای فصل 17-2016
چهارشنبه 16 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال ساوتهمپتون انگلستان برای فصل 17-2016 توسط آندر آرمور رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب سنتی قرمز و سفید این باشگاه ارائه شده است. نوارهای قرمز و سفید در جلو و پشت پیراهن به همراه آستین های قرمز و یک قسمت سفید در بالای جلوی پیراهن نمای کلی پیراهن جدید را تشکیل می دهد.

البته با توجه به وجود نوارهای راه راه در پشت این پیراهن به نظر می رسد اجرای قانون ممنوعیت به کار بردن نوارهای راه راه در محدوده نام و شماره بازیکن در میان تیم های لیگ برتری حداقل یک سال به تعویق افتاده است.

یقه در نیمه بالا به رنگ سیاه و در پایین قرمز است و نوارهای سفید و سیاه در لبه آستین به چشم می آیند. شعار باشگاه ساوتهمپتون "WE MARCH ON" هم در داخل و پشت یقه نقش بسته است.

شورت سیاه با جزئیات قرمز و سفید و جوراب های راه راه قرمز و سفید ترکیب لباس اول جدید ساوتهمپتون در فصل 17-2016 را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز بر پایه طرحی مشابه پیراهن اول و با ترکیب رنگ سیاه در زمینه با جزئیات خاکستری و قرمز ارائه شده است. شورت خاکستری با جزئیات قرمز و سیاه به همراه جوراب های سیاه با نوارهای خاکستری ترکیب لباس دوم جدید ساوتهمپتون در فصل 17-2016 را کامل می کند.

پیراهن های دروازه بانی جدید ساوتهمپتون نیز در دو ترکیب رنگی پیراهن، شورت و جوراب بنفش همراه با نوارهای نارنجی بر روی آستین ها و یک ترکیب پیراهن، شورت و جوراب سبز با نوارهای سرمه ای روی آستین ها ارائه شده اند.

گفتنی است آدیداس در فصل گذشته وظیفه تامین لباس های ساوتهمپتون را بر عهده داشت. تصاویر بیشتر از لباس های ساوتهمپتون برای فصل 17-2016 تولید شده توسط آندر آرمور را در گالری عکس مشاهده نمایید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic