رسانه تخصصی مستقل

لباس های بشیکتاش برای فصل 17-2016
شنبه 29 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه برای فصل 17-2016 توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با در زمینه به رنگ سفید همراه با خطوط عمودی سیاه موازی در سرتاسر بدنه اصلی و آستین ها ارائه شده است. یقه هفت ساده و سه خط های آدیداس در پهلوها به رنگ سیاه و تکه نوار پشت یقه و نوارهای لبه آستین به رنگ قرمز و سیاه کار شده اند.

شورت و جوراب های سفید با سه خط ها و جزئیات سیاه ترکیب لباس اول جدید بشیکتاش برای فصل 17-2016 سوپر لیگ ترکیه را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز در بدنه اصلی به رنگ سیاه همراه با آستین های سفید ارائه شده است. یقه پولو خاص آدیداس همچون پیراهن جدید تیم ملی کلمبیا و باشگاه شالکه و به رنگ سفید به چشم می آید. سه خط های آدیداس به رنگ سفید و تنها بر روی شانه و تکه نوار پشت یقه به همراه نوارهای لبه آستین به رنگ سیاه و سفید کار شده اند.

پیراهن سوم جدید هم با طرحی مشابه پیراهن دوم و به رنگ قرمز تیره ارائه شده است. سه خط های سفید آدیداس در پهلوها و یقه پیراهن به رنگ سیاه است. تکه نوار پشت یقه سیاه و سفید و نوارهای لبه آستین به رنگ قرمز و سیاه کار شده اند.

تصویر پیراهن های اول، دوم و سوم جدید بشیکتاش برای فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 05:38 ب.ظ
سلام..میخواستم نحوه خرید اینترنتی پیراهن بشیکتاش بدونم..ایا شما کمکم میکنید.سپاس
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، لطفا درخواست خود را به آدرس ایمیل info@teamkits.ir ارسال نمایید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic