رسانه تخصصی مستقل

لباس های ایسلند برای یورو 2016 رونمایی شد
شنبه 15 اسفند 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباسهای تیم ملی فوتبال ایسلند برای اولین حضور تاریخ این کشور در رقابتهای یورو 2016 و به طور کل یک رقابت مهم بین المللی توسط برند ایتالیایی اریا رونمایی شد.

اریا از سال 2004 وظیفه تامین لباس تیم ملی ایسلند را بر عهده دارد و پیش از این گفته می شد که ایسلند با برندی بزرگتر در یورو 2016 حاضر خواهد بود، اما اکنون لباسهای اول و دوم این تیم همچون گذشته توسط اریا تولید شده است.

پیراهن اول با رنگ زمینه آبی است که رنگ سفید در نوارهای لبه آستین ها و قسمت بالایی یقه هفت خاص این پیراهن به چشم می آید. یک نوار قرمز و سفید در نیمه سمت چپ جلوی پیراهن قرار گرفته که الهام گرفته از عناصر موجود در پرچم کشور ایسلند است. این نوار در قسمت لوگوی فدراسیون فوتبال ایسلند به وسیله احجام بیضی شکل کوچک در زمینه لباس محو می شود.

در داخل یقه عبارت 'Fyrir Island' به معنی "برای ایسلند" به اندازه بزرگی نقش بسته است. شورت و جوراب های آبی ترکیب لباس اول ایسلند در یورو 2016 را کامل می کند.

پیراهن دوم هم با طرحی مشابه پیراهن اول ایسلند و با رنگ زمینه سفید ارائه شده است که نوارهای لبه آستین ها و قسمت بالایی یقه هفت نیز به رنگ مقابل یعنی آبی در آمده اند. دو نوار آبی دو طرف نوار قرمز و سفید که در لباس اول نیز موجود بود را احاطه کرده اند. همچون لباس اول عبارت 'Fyrir Island' به معنی "برای ایسلند" در داخل یقه نقش بسته است.

پیراهن دروازه بانی ایسلند نیز دقیقا با طرحی مشابه لباس اول و دوم و در دو رنگ مشکی و سبز فسفری ارائه شده است که البته در مواردی که بین لباس اول یا دوم ایسلند و حریفان تداخل رنگی ایجاد شود یکی از این لباس ها مورد استفاده تیم قرار خواهد گرفت.

تصویر کامل پیراهن های جدید ایسلند برای رقابتهای یورو 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
امید یکشنبه 16 اسفند 1394 03:30 ب.ظ
یعنی واقعا می خوان با جیووا ببندن؟!
بابا خداوکیلی اینا دیگه کین. پس این اصطلاح رو که می گن فلان چیز مفتشم گرونه برای کجا ساختن؟ برای امثال همین جیووا و لی نینگه دیگه. هر چقدرم که پیشنهاداتشون عالی باشه. واقعا که.
تصور کنین تیم ملی رو تو لباسای مسخره ی جیووا که یه تیک بزرگ تو یه مربع مسخره رو شونه هاشونه! فاجعه س!
بابا بازم به آل اشپرت هر مشکلی هم داشت حداقل طرحی که واسه تیم زد قشنگ و چشم نواز بود، یه سابقه ای هم داشت. نیمچه اعتباری هم داشت!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات