رسانه تخصصی مستقل

اندر عجایب فوتبال این سرزمین!
شنبه 28 آذر 1394 | ( نظرات )


تیم کیتز – هر هفته ای که از رقابت های لیگ برتر به عنوان بالاترین سطح فوتبال ایران سپری می شود سرشار از اتفاقات مختلفی است که در تعارض با قواعد پوشش تیمی در فوتبال حرفه ای دنیا است و این در حالی است که اتفاقاتی به مراتب عجیب تر در سطح های پایین تر فوتبال و سایر رشته ها رخ می دهد که به دلیل پوشش تصویری ضعیف از دیدگان عموم پنهان می ماند.

در یکی از این اتفاقات شگفت آور که در هفته نوزدهم لیگ دسته اول فصل 95-94 رخ داد تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان در دیدار مقابل پارسه تهران در هر نیمه با لباس هایی با رنگ متفاوت در زمین حاضر شد!

در ابتدا تصور ما بر این بود که تصاویر مربوط به دو مسابقه متفاوت است، ولی با تماشای ویدئوی مربوط به این مسابقه این اتفاق عجیب برای ما محرز شد. آلومینیوم هرمزگان در نیمه اول مسابقه با لباس های یکدست آبی وارد زمین مسابقه شد و شرایط نامساعد زمین لزوم تعویض لباس در بین دو نیمه که از قواعد امروز فوتبال است را افزایش داد.

در حالی که بازیکنان آلومینیوم هرمزگان در پایان نیمه اول زمین بازی را با لباس یکدست آبی ترک کردند، در آغاز نیمه دوم با لباس های یکدست زرد وارد زمین شدند و تعجب هر بیننده ای را بر انگیختند.

از اتفاقات این مسابقه این نتیجه حاصل می شود که آلومینیوم هرمزگان فقط یک سری لباس برای لباس اول و یک سری برای لباس دوم خود در اختیار دارند که در فوتبال امروز امری غیر طبیعی و باور نکردنی به شمار می رود.

این دست اتفاقات نه تنها به شان و شخصیت باشگاه لطمه وارد می کند بلکه اعتبار مجموعه لیگ و فوتبال کشور را زیر سوال می برد.

مشاهده ویدئو

[http://www.aparat.com/v/is9XH]می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic