رسانه تخصصی مستقل

دروازه بان رو یکجا با لباسش فاکتور کن بی زحمت!
یکشنبه 18 فروردین 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – در حالی که عمده تمرکز ما بر لیگ برتر فوتبال ایران است اتفاقات به مراتب جالب تری هم در لیگ دسته اول رخ می دهد که یکی از اصلی ترین دلایل آن همین توی چشم نبودن سطح های پایین تر از لیگ برتر است.

در یکی از این اتفاقات که یکی از مخاطبان تیم کیتز آن را اطلاع رسانی کرده دروازه بان تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر که زمستان سال گذشته به این تیم پیوسته همچنان لباس تیم سابق خود گل گهر سیرجان را در دیدارهای رسمی تیم جدیدش نیز بر تن می کند.

روزبه سینکی پیراهنی با حروف اختصاری مجموعه گل گهر سیرجان را در حالی که لوگوی باشگاه سیرجانی از روی آن حذف شده به تن می کند. البته آنگونه که از تصاویر بازی های شهرداری ماهشهر بر می آید پیراهن بازیکنان تیم نیز در برخی بازی ها فاقد لوگوی باشگاه است که همین مورد احتمال ضعف و سهل انگاری از سوی باشگاه در تامین لباس مناسب برای دروازه بان این تیم را تقویت می کند.

البته که اگر مسئولان یک تیم از تهیه حداقل یک دست لباس عاجز هستند بهتر است در تیم داری خود تجدید نظر کنند مگر اینکه بازیکنان آن تیم صرفا برای عشق و علاقه شخصی شان تیم را تشکیل داده باشند که در آن صورت هم زمانی که یک تیم در سطح حرفه ای فعالیت می کند باید حداقل ضوابط پوشش هماهنگ را نیز رعایت کند.

*چنانچه از این دست موارد را در تیم های ورزشی شهر یا استان خود اعم از فوتبال و سایر رشته ها که در لیگ برتر یا دسته اول حضور دارند مشاهده کردید در سایت از طریق قسمت "ارتباط با ما" و در اینستاگرام از طریق دایرکت اطلاع رسانی کنید تا پس از بررسی الزام رسیدگی، مطلب مرتبط تهیه و در تیم کیتز منعکس شود.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic