رسانه تخصصی مستقل
لیگ عربستان با این لباس های جذابش / 1
چهارشنبه 4 مهر 1397 | ( نظرات )تیم کیتز – سه چهار هفته ای از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان سعودی در فصل 19-2018 سپری شده که در قالب گزارش هایی به لباس های عمدتا جذاب و خوش رنگ و لعاب تیم های حاضر در این رقابت ها خواهیم پرداخت.

 

الاتفاق

تیم فوتبال الاتفاق عربستان که از لباس های جاکو استفاده می کند ترکیب پیراهن سبز با جزئیات قرمز، شورت سفید و جوراب قرمز که شباهت زیادی به ترکیب لباس تیم ملی مکزیک دارد را برای لباس اول خود برگزیده است.

لباس دوم الاتفاق در زمینه قرمز همراه با یک گرافیک خاص در سایه ای نزدیک به رنگ زمینه و لباس سوم نیز در زمینه سرمه ای همراه با یک گرافیک قرمز رنگ در قسمت جلوی پیراهن که احتمالا از نمایی از شهر دمام خاستگاه باشگاه الاتفاق برداشت شده ارائه شده است.

 

الاهلی

تیم الاهلی عربستان که همانند فصل گذشته با آمبرو همکاری می کند برای لباس اول خود از ترکیب رنگ سفید در زمینه همراه با جزئیات سبزآبی روشن در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار لبه پایین پیراهن و همچنین یک گرافیک متشکل از خطوط با ضخامت نزولی در دل زمینه سفید پیراهن ارائه شده است.

لباس دوم نیز در زمینه به رنگ سبزآبی روشن همراه با جزئیات آبی تیره و همچنین یک گرافیک متشکل از مجموعه ای از خطوط مورب که در مرکز پیراهن با هم تلاقی پیدا می کنند ارائه شده است.

 

الباطن

الباطن که لباس های برند جیووا که در سال های گذشته حضور پر حاشیه ای را در فوتبال ایران داشت را به تن می کند از ترکیب آبی کدر با جزئیات آبی برای لباس اول و ترکیب سفید با نوار مورب آبی آسمانی با جزئیات آبی تیره برای لباس دوم خود بهره برده است.

 

الفیصلی

تیم فوتبال الفیصلی نیز از لباس های آدیداس در سه ترکیب عنابی با سه خط و جزئیات سفید، سفید با جزئیات قرمز تیره(عنابی)، و سرمه ای با جزئیات سفید برای دیدارهای خود در این فصل بهره خواهد برد.

در گزارش های بعدی مروری بر لباس دیگر تیم های حاضر در لیگ حرفه ای عربستان سعودی (Saudi Professional League) خواهیم داشت.

تصویر لباس های تیم های الاتفاق، الاهلی، الباطن و الفیصلی عربستان برای فصل 19-2018 را در گالری عکس مشاهده نمایید.


الاتفاق
الاهلی


الباطن


الفیصلی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رضا پنجشنبه 5 مهر 1397 06:19 ب.ظ
نکنید اینجوری برادران. باور کنید امثال شما هستن که با این رفتارهای مضحک و متوهم خوراک درست می کنند برای شبکه های ماهواره ای تا از رفتار و تفکر شماها برنامه طنز درست کنن و دستتون بندازن. باور کنید بیان این تفکرات کاریکاتوری حتی به شوخی هم درست نیست. لطفا یکم فکر کنید به حرف های بی پایه و بی منطق‌تون. مرغ پخته هم از خوندن این کامنت های تئوری توطئه خنده‌ش میگیره.
... پنجشنبه 5 مهر 1397 03:37 ب.ظ
این پست و پرداختن به آل‌سعود مشکوک هست. بنده هم گزارش دادم تا بررسی بشه که ارتباط تیم کیتز با عربستان سعودی چیه و منابع مالی اینجا از کجا تامین میشه؟! بعید نیست که بزودی و نامحسوس این سایت رو پایگاه تکفیریها و وهابیت کنید
arash پنجشنبه 5 مهر 1397 02:22 ب.ظ
درود بر دوستان عزیز تیم کیتز. در آستانه دربی پایتخت انتظار داشتم به این بازی مهم و پیراهن های تیم های پرسپولیس و استقلال می پرداختید.
از شما دوستان فهیم انتظار دارم از انتشار کامنت اشخاصی که تعادل فکری و شعوری ندارند و فقط به دنبال تحکم افکار ایدئولوژی زده خود هستند پرهیز کنید و اجاز ندید که فضای سالم و ورزشی این سایت رنگ و بوی سیاسی بگیره. این پست تماماً بدل به یک ستون سیاسی شده که با روح فوتبال و ورزش سازگار نیست. هرچند که تمام قد به احترام حرف حق و صحیح دوستان کامنت‌گذار می‌ایستم و هم نظر با مردم کشورم و دردهای ملتم هستم‌
مصطفی پنجشنبه 5 مهر 1397 01:59 ب.ظ
اگه خیلی وطن‌پرستی و نگران حکومتت هستی بفهم که حکومت بدون مردم معنی و وجود خارجی نداره. و اگه بدنبال مزدور میگردی برو با همون قوه قضاییه ببین چرا دلار ۴ هزار تومنی در عرض چندماه شده ۲۰ هزار تومن ؟؟؟؟ برو ببین چرا ایران داره میشه ونزوئلا و مردم دارن به سمت نیستی و مرگ تدریجی میرن؟؟؟ برو ببین چطور با سکه ۶ میلیونی و دلار ۲۰ هزار تومنی مسئولین آب تو دلشون تکون نمیخوره و یه عده با هر تکون سکه و دلار یک شبه از میلیاردر میشن تریلیاردر؟؟؟ مزدور اونه که خودش و ۷پشتش بار زندگیشون رو بستن ولی ملت و مردم کشورش دارن میمیرن از فقر و گرسنگی اما واسه مردم کشورهای دیگه با پول مردم محتاج خودمون آذوقه و مسکن و کار تامین میکنن. حالا فهمیدی مزدور کیه و کدوم طرف خط ایستاده؟؟؟!
امثال تو عجیبه که فوتبال رو سیاسی میبینن اما فقر و فلاکت و نیستی هموطنانشون رو یه پدیده عادی و غیر سیاسی!!!!
واقع بین پنجشنبه 5 مهر 1397 09:06 ق.ظ
خاک تو سر این عقده ای اون بالا اونا خواستن پیشرفت کنن ما میخواستیم ب لطف اقتصاد خر پسرفت
امین پنجشنبه 5 مهر 1397 08:20 ق.ظ
این یارو چه خوبه:)))))))))))))))
جدی شما مزدور اینا بودین و ما خبر نداشتیم:D
آقا منم از این کیتا خوشم اومد یعنی مزدور شدم؟!!!!
درضمن اخوی اینجا خاک جمهوری اسلامی نیست
خاک ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه 5 مهر 1397 01:39 ق.ظ
شما مزدوران کار رو به جایی رسوندین که دارید برای آل سعود و لیگ این کشور در خاک جمهوری اسلامی ایران تبلیغ میکنید و جانب دشمن رو میگیرین؟؟ این مسئله مشکوک رو به مقامهای قضایی گزارش خواهیم کرد تا مدیر و عوامل این سایت نفاق آلود رو بازجویی و محاکمه و این پایگاه مزدوری رو مسدود کنند.
چهارشنبه 4 مهر 1397 10:12 ب.ظ
کشوری که عرضه داشته باشه این می شه واقعا یه لحظه بهشون حسرت خوردم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic