رسانه تخصصی مستقل
عشقم نمیشه از تو دل کند...!!
سه شنبه 14 فروردین 1397 | ( نظرات )

تیم کیتز - رئیس فدراسیون فوتبال از برگزاری قریب الوقوع فراخوان طراحی لوگوی جدید فدراسیون فوتبال ایران خبر داد.

پس از تغییر لوگوی فدراسیون فوتبال عربستان فشار هواداران تیم ملی و سایر علاقه مندان برای تغییر لوگوی فدراسیون فوتبال ایران که پیش از این نیز انتظار تغییر و تحول در ترکیب آن می رفت افزایش یافت.

مهدی تاج در واکنش به اظهار نظر مجری برنامه نود که لوگوی فدراسیون فوتبال ایران را با اختلاف به عنوان زشت ترین لوگوی 32 تیم حاضر در جام جهانی لقب داد، با تایید اظهارات او گفت که اقداماتی برای برگزاری فراخوان جهت تغییر لوگوی فدراسیون فوتبال در حال انجام است.

تاج با اشاره به اقدام مشابه در سازمان لیگ اظهار داشت: ما زمانی که به سازمان لیگ رفتیم لوگوی آن را تغییر دادیم و الان لوگوی آن قشنگ است. وی در ادامه گفت: به زودی فراخوانی با موضوع تغییر لوگوی فدراسیون فوتبال منتشر خواهد شد و بهترین لوگو به انتخاب مردم و صاحب نظران معرفی می شود.

البته رئیس فدراسیون به تاریخ انتشار فراخوان اشاره نکرد و حتی محدوده زمانی مشخصی را نیز برای آن تعیین نکرد، با این اوصاف مشخص نیست تیم ملی با لوگوی جدید در جام جهانی 2018 به میدان خواهد رفت یا پروژه تغییر لوگوی فدراسیون به بعد از این رقابت ها موکول خواهد شد.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
امین شنبه 18 فروردین 1397 03:00 ب.ظ
یعنی می‌شه؟؟؟
usf پنجشنبه 16 فروردین 1397 04:48 ب.ظ
نمیدونم چرا کلا وقتی رییس فدراسیون فوتبال چه گوش بده به حرفا مردم چه گوش نده بازم ناله های مردم در مورد تیم ملی تمومی نداره تا دیروز میگفتن لباس تیم چرا الشپورت ابروریزیه حالا که ادیداس شده میگن چرا لباس تیم ملی رونمایی نمیشه کلا مردم ایران دنبال یک سوژی برای ناله کردنن
U پنجشنبه 16 فروردین 1397 02:42 ق.ظ
?!
mostafa mirzaei چهارشنبه 15 فروردین 1397 06:20 ب.ظ
وعده سر خرمن ؟؟
مسعودی سه شنبه 14 فروردین 1397 06:14 ب.ظ
برای لوگو فدراسیون خوبه اما برای لوگو تیم ملی خیلی ضایعس
محمد هادی سه شنبه 14 فروردین 1397 03:53 ب.ظ
نمیدونم چرا ولی این لوگو رو خیلی من دوست دارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic