رسانه تخصصی مستقل
لباس های گامبا اوزاکا برای فصل 2018
دوشنبه 2 بهمن 1396 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال گامبا اوزاکا ژاپن برای فصل 2018 توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه متشکل از نوارهای راه راه آبی و مشکی که در دل هر یک پترن های گرافیکی متراکم با رنگ قرینه نقش بسته ارائه شده است. یقه و بخشی از پهلوها به رنگ مشکی و نوارهای سنتی آمبرو به رنگ سفید روی شانه ها چاپ شده است.

جزئیات نارنجی رنگ در قالب خطوط کناری جلو و پشت پیراهن و همچنین بخشی از لبه آستین نمود پیدا کرده اند. شورت مشکی با نوارهای سفید در کناره ها به همراه جوراب های مشکی با جزئیات آبی و نارنجی ترکیب لباس اول گامبا اوزاکا در فصل پیش رو را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه به رنگ سفید همراه با جزئیات مشکی در قالب یقه، نوارهای دو طرف شانه و خطوط متصل به آن، نوارهای آمبرو روی آستین ها و همچنین بخشی از زیر بغل و وجه داخلی لبه آستین ارائه شده است.

شورت و جوراب های سفید با جزئیات مشکی ترکیب لباس دوم گامبا اوزاکا در فصل جدید جی لیگ را کامل می کند. تصاویر بیشتر از لباس های اول و دوم گامبا اوزاکا برای فصل 2018 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حامد سه شنبه 3 بهمن 1396 12:36 ق.ظ
سلام. تیم كیتز عزیز جریان این ستاره ها چیه؟آیا ٩٠بار قهرمان لیگ شده؟! قانون ستاره گذاشتن رو تو ژاپن و كلاً كشورای دیگه اگه ممكنه یه مرور بفرمایید. ممنون
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، دستورالعمل درج ستاره عموما از سوی نهادهای برگزار کننده لیگ کشورها تبیین می شود، اما ممکن است در مواردی این عمل برخواسته از تفسیر یک باشگاه نسبت به خود باشد که مجوز درج آن روی لوگو نیز نهایتا باید از سوی سازمان برگزار کننده صادر شود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic