رسانه تخصصی مستقل

لباس اول اف سی توکیو برای فصل 2018
یکشنبه 12 آذر 1396 | ( نظرات )تیم کیتز - لباس اول جدید تیم فوتبال اف سی توکیو ژاپن برای فصل 2018 جی لیگ توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن جدید با یک گرافیک سرتاسری متشکل از دو رنگ سنتی این باشگاه یعنی آبی و قرمز که بی شباهت به طرح های یکی از تولیدی های وطنی هم نیست ارائه شده است. نوار سنتی آمبرو هم با ترکیبی به روز شده به رنگ آبی روشن روی آستین ها نقش بسته است.

وجه داخلی یقه و خط هایی که از دو سمت یقه شروع و با گدر از کناره های جلوی پیراهن به لبه پایین ختم می شوند از جمله جزئیات طلایی پیراهن جدید به شمار می روند. شورت آبی با جزئیات طلایی به همراه جوراب های قرمز با نوارهای آبی ترکیب لباس اول اف سی توکیو در فصل جدید جی لیگ ژاپن را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس اول اف سی توکیو برای فصل 2018 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 12 آذر 1396 10:46 ب.ظ
زشته..
ع . ب یکشنبه 12 آذر 1396 07:22 ب.ظ
با درود
دوستان گرامی تیم کیتز ، با توجه به نبود حقوق کپی رایت در ایران لطفا راهنمایی کنید در صورت داشتن طرحی جدید برای لوگو تیم ملی فوتبال ایران ، از چه طریق میتوان این لوگو را به فدراسیون ارائه کرد بدون آنکه حقوق صاحب طرح ضایع شود و از آن بهره‌ برداری غیر قانونی نشود ؟
با توجه به اعتماد ما به صداقت مجموعه سایت تیم کیتز ، آیا امکان دارد طرح برای ارائه مطمئن به فدراسیون فوتبال ، برای شما ارسال شود تا از طریق شما به آنجا ارائه گردد ؟!
با تشکر
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، پاسخ به آدرس ایمیل شما ارسال شد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات