رسانه تخصصی مستقل

فولاد بازگشت آل اشپورت به لیگ را کلید زد؟
سه شنبه 30 آبان 1396 | ( نظرات )تیم کیتز – تیم فوتبال فولاد خوزستان در دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر 97-96 مقابل پارس جنوبی با لباس هایی با برند متفاوت با هفته های گذشته به میدان رفت.

فولاد که در یازده هفته ابتدایی لباس های مجید را به تن می کرد بار دیگر به استفاده از لباس های تامین کننده پیشین لباس خود روی آورد. هر چند با توجه به جوراب بازیکنان به طور دقیق مشخص نیست که لباس هایی که فولاد در این دیدار به تن داشت مربوط به دوره قبلی همکاری این تیم با آلشپرت است یا خیر، اما طرح متفاوت با گذشته احتمال جدید بودن لباس ها را تقویت می کند.

فولاد که در فصول گذشته همواره از منظم ترین تیم ها از نظر پوشش به شمار می رفت همچنان با مشکل ناهماهنگی پوشش دروازه بان با تیم مواجه است، مشکلی که در هفته های گذشته تا حدودی برطرف شده بود.

باید دید استفاده فولاد از این لباس ها به همین یک هفته محدود می شود یا با تداوم این رویه و پس از حدود نیم فصل شاهد بازگشت برند پر حاشیه آلمانی به فوتبال باشگاهی ایران خواهیم بود.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مصطفی چهارشنبه 1 آذر 1396 11:00 ق.ظ
شلوغ و افتضاح متاسفم برای این طراحی ضعیف و پر حاشیه !
reza چهارشنبه 1 آذر 1396 02:33 ق.ظ
حالم ازاین برند بهم میخوره باوجود نیوبالانس و پوما وامبرو باید این مارک تو تن تیم ها بره ازفولاد بعید بود که مدرن ترین ورزشگاه ایران رومیخواد افتتاح کنه هرچند بهتراز جوما وجیوواهست
یوسف چهارشنبه 1 آذر 1396 01:08 ق.ظ
کپی شده‌ی لباس چند سال پیش استرالیا نیست؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات