رسانه تخصصی مستقل
لکه گیری لباس رحمتی این بار در لیگ
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 | ( نظرات )

تیم کبتز – دروازه بان تیم فوتبال استقلال در دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر هم به مانند دیدارهای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با پوشاندن لوگوی تامین کننده لباس خود در میدان حاضر شد.

رحمتی که در دو دیدار اخیر استقلال در لیگ قهرمانان لوگوی یوسف جامه را از روی پیراهن و شورت خود محو کرده بود، در دیدار مقابل پدیده در لیگ برتر هم از لباسی که لوگوی تولید کننده روی آن پوشانده شده بود استفاده کرد و این بار جوراب خود را هم طوری تا زد که لوگوی روی جوراب هم از معرض دید خارج شود.

در حالی که پیش بینی می شود علت این کار در دیدارهای آسیایی مطابقت با قوانین تجهیزات AFC باشد، در لیگ اما به دلیل عدم وجود قانون مدونی در این زمینه به نظر می رسد این کار متاثر از هشدار لی نینگ به عنوان اسپانسر تامین کننده لباس استقلال بوده باشد.

البته در این میان فرضیه دیگری هم مطرح است که شاید اختلافی بین سید مهدی رحمتی و تولید کننده لباس وی به وجود آمده است که موجب پوشاندن لوگوی یوسف جامه شده است، هر چند بازوبند رحمتی به مانند دیدارهای قبلی میزبان لوگوی یوسف جامه بود.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ary جمعه 15 اردیبهشت 1396 01:55 ق.ظ
آخر بازی لینینگ پوشید خدای لباس دروازبانی لینینگ بهتر از یوسف جامه بود حداقل گشاد نبود
ugd چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 01:11 ق.ظ
سلام در مورد لباس فوتبال ساحلی كمی توضیح بدین چرا یوز پلنگ پهلو چاپ كرده مجید
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 11:17 ب.ظ
سلام.ماجرای مثلث ایران،آدیداس و جیووا به کجا خواهد رسید؟ آیا فدراسیون میتواند با پیگیری حقوقی ، قرارداد با جیووا را در تمام سطوح فسخ کرد؟
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، با توجه به اینکه مفاد اینگونه قراردادها به طور دقیق و کامل منتشر نمی شود، نمی توان در مورد تبعات فسخ قرارداد پیش بینی مشخصی داشت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic