رسانه تخصصی مستقل

سال ها دل طلب جام جم از ما می کرد...
چهارشنبه 30 فروردین 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – جام قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران سرانجام پس از سالیان دراز در پایان فصل 96-95 تغییر فرم داد و به شکلی روزآمد تر در آمد.

سال های متمادی عادت داشتیم جام یا گلدان نقره ای با نقوش برجسته مختلف را به عنوان کاپ قهرمانی لیگ برتر ایران بپذیریم، جام های بسیار زیبایی که البته هیچگونه ارتباطی با فوتبال یا طراحی های روز دنیا نداشتند.

فصل گذشته بود که با شانس قهرمانی همزمان برای سه تیم در هفته پایانی این ناهمگونی به اوج خود رسید و در سه شهر مختلف سه گلدان نقره ای با نقوش متفاوت هخامنشی و اسلامی برای اهدا به قهرمان احتمالی تدارک دیده شده بود.

حتی پس از آن شائبه هایی مطرح شد که جام اصلی در تهران بوده و جام آلترناتیو به استقلال خوزستان به عنوان قهرمان فصل 95-94 اهدا شده است، هر چند که حتی در صورت وجود جام اصلی و فرعی هیچیک ارتباطی با فوتبال روز نداشتند.

امسال و در حالی که از هفته ها قبل تقریبا می شد قهرمان را حدس زد و به نوعی مشکل تعدد جام در پایان فصل پیش نمی آمد، مسئولان سازمان لیگ پیش دستی کردند و سفارش طراحی و ساخت جامی شکیل با طرحی به روز و همگام با فوتبال روز دنیا را داده اند.

به زودی به جزئیات طراحی جام قهرمانی جدید لیگ برتر ایران و مفاهیم المان های به کار رفته در آن خواهیم پرداخت.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 31 فروردین 1396 04:10 ب.ظ
خیلی قشنگه
پنجشنبه 31 فروردین 1396 11:36 ق.ظ
بسیار عالی است که رفته رفته در خیلی از زمینه ها با فوتبال حرفه ای دنیا هماهنگ می شویم.
ary پنجشنبه 31 فروردین 1396 01:26 ق.ظ
لباس قهرمانیم رونمایی شده به قولی ولی اصلازیبا نبود اگه میشه تو یه پست نشونش بدید
چهارشنبه 30 فروردین 1396 11:45 ب.ظ
چرا اسم و سال قهرمان رو روی خودش حک کردن؟!
یعنی هر سال یک کاپ جدید میزنن؟!
چهارشنبه 30 فروردین 1396 11:44 ب.ظ
مفهوم خاصی که بعید می دونم داشته باشه اما خیلی خوبه که لیگ یک نماد قهرمانی پیدا می کنه
دم فدراسیون گم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات