رسانه تخصصی مستقل

لباس تیم های کوچک اروپایی برای سالهای 2016 و 2017
چهارشنبه 17 شهریور 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم های ملی فوتبال متعددی در منطقه اروپا از لباس های خود در اولین دیدارهای خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه رونمایی کردند.

تصاویر لباس این تیم ها به همراه معرفی آن ها را در گالری عکس مشاهده نمایید.

لباس اول جدید تیم ملی قزاقستان با طرحی مشابه لباس آلمان در جام جهانی 2014 و البته با جابجایی سه خط از آستین به پهلوها در زمینه آبی آسمانی همراه با جزئیات زرد برای پیراهن، شورت و جوراب توسط آدیداس ارائه شده است.
لباس اول جدید تیم ملی گرجستان نیز در زمینه سفید برای پیراهن همراه با سه خط های سفید در پهلوها و همچنین شورت قرمز با جزئیات سفید و جوراب های سفید توسط آدیداس ارائه شده است.
لباس جدید تیم ملی فوتبال مونتنگرو هم در زمینه قرمز برای پیراهن، شورت و جوراب همراه با جزئیات زرد رنگ در یقه، آستین ها و درز پایین پیراهن، درز پایین شورت و قسمت هایی از جوراب ها توسط لژیا تامین شده است.
لباس های اول و دوم جدید تیم ملی آندورا نیز با ترکیب رنگی عجیب و در زمینه قرمز با جزئیات زرد و آبی برای لباس اول و زمینه زرد همراه با جزئیات آبی و قرمز برای مجموعه لباس دوم توسط آدیداس ارائه شده است.
سن مارینو دیگر تیمی است که از لباس های آدیداس برای مسابقات خود بهره می برد. لباسی با طرح مشابه لباس جدید تیم ملی ایران و در زمینه آبی همراه با جزئیات سرمه ای و سفید در پیراهن، شورت و جوراب توسط آدیداس ارائه شده است.
لباس جدید تیم ملی مولداوی نیز در زمینه زرد همرا با جزئیات سفید و پترن های گرافیکی الهام گرفته از طرح های سنتی این کشور توسط جاکو ارائه شده است.
لباس های جدید تیم ملی فوتبال استونی نیز با پیراهن آبی همراه با مشکی، شورت مشکی و جوراب های سفید برای لباس اول و پیراهن، شورت و جوراب سفید با جزئیات مشکی برای لباس دوم توسط نایک تامین شده است.


لیختن اشتاین هم از ترکیب پیراهن با رنگ زمینه آبی همراه با جزئیات سفید و مشکی و شورت و جوراب های سفید آدیداس برای لباس اول خود بهره می برد.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 18 شهریور 1395 12:32 ق.ظ
نامرد این لژیا چرا واسه ما هیچ وقت از این طرحا با این کیفیت نزد؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic