رسانه تخصصی مستقل

با کلیک بر روی گزینه ای که در وضعیت "در حال برگزاری" است به لباس تیم ها در دیدارهای رو در رو امتیاز بدهید.(لطفا به لباس همه تیم ها در تمامی دیدارها امتیاز بدهید)

به دلیل سپری شدن هفته های ابتدایی لیگ، لینک امتیاز دهی هفته های اول تا پنجم با فواصل کمتر(یک روز) در همین صفحه فعال می شوند. از این رو در شروع کار توصیه می شود هر روز به این صفحه مراجعه نمایید.

همین حالا شروع کنید...


         

         

         

         

         

         

         

         

         

          

         

         

         

         

         


یک رقابت متفاوت به داوری شما

وب سایت تخصصی تیم کیتز همگام با شروع لیگ برتر خلیج فارس در فصل 96-95 رقابت لباس تیم ها را به موازات برگزاری دیدار متقابل آنها با عنوان "کیت لیگ" برگزار می کند.

اولین دوره رقابت کیت لیگ همگام با رقابت های لیگ برتر 96-95 پیش می رود و در این رقابت در هر هفته لباس هر تیم با تیم مقابل مقایسه و از شما امتیاز دریافت می کند.

به طور مثال ممکن است لباس تراکتورسازی در هفته اول در قیاس با لباس استقلال خوزستان 4 امتیاز کسب کند اما در هفته دوم در مقابل طراحی و کیفیت ظاهری لباس صنعت نفت 1 یا 0 امتیاز کسب کند.

برای امتیاز دهی به هر تیم در هر دیدار باید با در نظر گرفتن فاکتورهایی از قبیل اصالت طرح، زیبایی طرح، رعایت استاندارد حجم و زیبایی اسپانسر تبلیغاتی و کیفیت اجرای لوگوها، نشان ها و بج ها روی لباس از 0 تا 5 امتیاز بدهید. گاهی ممکن است به این نتیجه برسید که لباس دو تیم برتری نسبت به هم ندارند که در این صورت می توانید امتیاز هر دو تیم را برابر با یکدیگر و بسته به کیفیت ظاهری هر دو لباس از 1-1 تا 5-5 به دیدار دو تیم امتیاز دهید.

میانگین مجموع امتیازات کسب شده تیم ها در هر دیدار مقابل حریف به عنوان نتیجه مسابقه ثبت خواهد شد و برای تیم برنده 3 امتیاز و تیم بازنده 1 امتیاز منظور می شود. در صورت تساوی در رقابت رو در رو 4 امتیاز ممکن به صورت 2-2 بین دو تیم تقسیم می شود.

در حالت برابری امتیازات جدولی تفاضل مجموع امتیازات کسب شده با امتیازات مقابل در کل مسابقات معیار برتری است و تیم ها بر اساس آن در یکی از رده های جدول 16 تیمی قرار خواهند گرفت.

لطفا در امتیاز دهی به فاکتورهای فنی توجه داشته باشید و از رای های احساسی به تیم های مورد علاقه خودداری کنید تا نتایج کیفی واقعی تر در جهت کمک به بهبود وضعیت لباس تیم ها حاصل شود. امتیازاتی که توسط تیم فنی غیر منطقی تشخیص داده شود از مجموع امتیازات حذف و امتیاز مثبت یا منفی آن منظور نخواهد شد.

مهلت امتیاز دهی از زمان انتشار تصاویر مسابقات در صفحه ویژه کیت لیگ تا 72 ساعت پس از برگزاری دیدار خواهد بود و پس از آن جدول امتیاز به منظور محاسبه امتیازات بسته خواهد شد. در موارد خاص بسته به فواصل دیدارها 24 ساعت به مهلت امتیاز دهی اضافه و یا کم خواهد شد.

امتیازات و جدول رده بندی در پایان هر هفته و تا پیش از دیدار هفته بعد بر روی سایت به روز رسانی خواهد شد.

نوشتن نام و آدرس ایمیل الزامی است و در صورتی که فرم فاقد هر یک از این موارد باشد کلیه امتیازات ثبت شده توسط فرد باطل خواهد شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic